Судинний центр АнгіоЛайф є лідером серед медичних клінік України за кількістю проведених ендовенозних процедур при варикозній хворобі, а саме ЕВЛК (лазерне лікування варикозу), РХО (видалення вен радіохвилями), лікування вен БІОКЛЕЄМ, а також склеротерапії. Усі види лікування проводяться за стандартами Європейських клінік, БЕЗ ОПЕРАЦІЇ та БЕЗ НАРКОЗУ, БЕЗ РОЗРІЗІВ та БЕЗ КРОВІ за ОДИН ДЕНЬ.

Тільки в нашому центрі проводяться унікальні процедури відновлення клапанного апарату підшкірних вен - черезшкірна вальвулопластика. Також в АнгіоЛайф можна пройти видалення судинних сіток і венозних павутинок методом CLaCS за оригінальною Бразильською методикою.

З 2017 року в судинному центрі АнгіоЛайф успішно проводиться лікування пацієнтів з набряковим синдромом, лімфостазом та лімфедемою. Вперше в Україні для лікування пацієнтів з таким тяжким захворюванням було використано модифіковану методику КФПТ або CDT by Foeldi, яка є золотим стандартом у лікуванні лімфостазу у всьому світі.

В АнгіоЛайф проводиться унікальна лікувальна процедура - PRP+VEGF терапія для лікування трофічних виразок, ран, що не загоюються, діабетичної стопи, атеросклерозу, посттромботичної хвороби та облітеруючих захворювань артерій нижніх кінцівок.  Завдяки запатентованій клітинній технології Harvest Smart PREP TERUMO вдається прискорити процеси загоєння та покращити мікроциркуляцію у уражених ділянках кінцівки у найкоротші терміни.

На базі флебологічного центру AngioLife розташоване офіційне представництво фірми Medi (Німеччина) та Sigvaris (Швейцарія), де ви завжди можете придбати компресійний трикотаж, підібраний за індивідуальними мірками з гарантією якості та за найнижчими цінами.

У діагностичному підрозділі АнгіоЛайф можна пройти ультразвукове дослідження артерій та вен, допплерографію судин голови та шиї, УЗД серця, УЗД нирок та щитовидної залози, УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору, використовуючи найбільш інформативний режим візуалізації на апаратах експерт класу SIEMENS та General Electric.

У судинному центрі АнгіоЛайф ви завжди можете пройти консультацію судинного хірурга, флеболога, лімфолога та кардіолога на найвищому рівні та з гарантією якості лікування. Ми завжди відповідаємо за здоров'я кожного пацієнта.

Високий рівень обслуговування, індивідуальний підхід, чесність, відкритість та професіоналізм є основними принципами роботи нашого дружнього колективу.